lipiec9

Czas na wstęp ;)

dodano: 9 lipca 2016 przez esemenes


Witajcie! Jestem bardzo zadowolona z faktu, że mam możliwość prowadzenia bloga, który obejmować będzie tematykę tak bliską każdej z nas, czyli kalendarzom. Przez swoją oczywistość mało kto zdaje sobie obecnie sprawę z tego jak bardzo istotne w naszym życiu są kalendarze i jak bardzo wpływają na komfort naszej egzystencji. Dziei kalendarzom można w banalny sposób zorganizować sobie niemal wszystko, a do tego, kalendarze mogą stać się bardzo ciekawym, modnym dodatkiem, który będzie Ci wszędzie towarzyszył.

Moim największym ainteresowaniem obdarzam kalendarze ksiażkowe, gdyż to one są najbardziej praktyczne i reprezentatywne i właśnie za ich pomocą mogę dość łatwo wyrazić siebie. Kalendarze ksiażkowe są dla mnie jednym z istotniejszych "drobiazgów", które mam zawsze za sobą i nie umiem już wyobrazić sobie jak mogłoby wyglądać moje życie bez nich.

To właśnie kalendarze książkowe będą głównym tematem moich wpisów, gdyż jest ich tak wiele, że zwykle nie wiem na jaki się zdecydować. Możliwe, że uda mi się je w jakiś sposób uporządkować i dzięki temu najlepiej wybrać w nadchodzącym roku. Zapraszam do zaglądania na owoce moich spostrzeżeń :)
Dodaj do: